Gürsel Mah Nurtaç Cad No : 90 / B Kağıthane İstanbul
0212 294 52 14
0535 352 50 14

Adwords

adwords express

 • Google Adwords Express

  Google Adwords Express

  Kolay reklamcılık ile daha fazla müşteri kazanın.

  Dijital reklamınızı hazırlamak için 15 dakika ayırmanız yeterli, Google gerisini sizin için halleder

  Neden Google AdWords Express'i seçmeliyim?

  AdWords Express, site trafiğini arttırmak ve web sitesinde daha fazla etkileşim sağlamak isteyen tüm işletmelere yerel veya küresel ölçekte dijital reklamcılık hizmeti sunar.

  AdWords'ün tüm özelliklerine ihtiyaç duymayanlar veya küçük bir pazarlama ekibine sahip işletmeler için mükemmel bir üründür.

  Hemen işe koyulun.

  Siz sadece hesabınızın kurulumunu yapın, reklamlarınızın Google'da ne zaman ve nerede görüntüleneceğini biz kontrol edelim. Ne anahtar kelime seçmeye, ne dijital pazarlama stratejisine, ne de hesabınızı düzenli olarak geliştirmeye ihtiyaç duyarsınız -- reklamlarınıza çok daha az zaman harcayıp müşterilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

  Hikâyenizi anlatın.
  İşletmeniz hakkında üç satırlık bir yazı yazmanız yeterli. Biz reklamınızı oluşturup, sunduklarınızla ilgilenen kullanıcılara otomatik olarak gösteririz.

  Web'de öne çıkın.
  Çoğu kullanıcı kendi mahallesindeki bir işletmeyi bile ziyaret etmeden önce internette arama yapar. Sunduklarınıza göz atanların dikkatini çektiğinizden emin olun.

  Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın.
  Yalnızca potansiyel müşteriler web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi telefonla aradığında ödeme yapın. Ayrıca bütçenizi dilediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz.

  AdWords Express sürekli meşgul ve hareket halindeki hayatınız düşünülerek tasarlandı.

  Kaydolduktan sonra AdWords Express uygulamasını indirerek, nerede olursanız olun reklamınızı takip etme imkânına sahip olabilirsiniz.

  Telefonunuzdan veya tabletinizden istatistikleri kontrol edip performans raporlarını görüntüleyebilirsiniz.