Arıkum E-Ticaret Pazaryeri 🛒 arikum.com
🐝 Kurumsal Firmalar : Şahıs - Anonim - Limited
Gürsel Mah Nurtaç Cad No : 90 B Kağıthane İstanbul
0212 294 52 14
0535 352 50 14
9.YIL
İNFLUENCER FENOMEN ÇALIŞMA ŞARTLARI

Kurumsal Hizmetler

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Seo Uyumlu Makale imla kurallarına uygun olarak yazılmalıdır kolay anlaşılır ve rahat okunabileceği gibi akıcı bir dille yazılmalıdır .

Özgün makaleler arama motorları tarafından bulunup web sitelerini üst sayfaya çıkartmak için seo uyumlu makale olarak yazılmaları ile bilinirler .

Web standartlarına uygun olarak 300 -350 kelime olarak özgün makale yazılması tercih edilir anahtar kelimeniz seo uyumlu makale içinde en az 3 kere geçmelidir duruma göre bu sayı artabilir veya azabilir .

Yazının uzunluğu arttıkça anahtar kelimenin yoğunluğu azalır .

Özgün makale yazarken kullanacağınız bir diğer özellik ise etiketlemedir bu etiketlemeler sayesinde google arama motoru ve diğer arama motorlarında etkili bir şekilde bulunmak kolaylaşır .

Oluşturacağınız etiketler anahtar kelimeniz ile bağlantılı olmalıdır seo uyumlu makale içinde kullanılır .

Meta Name Description ( Açıklama )

Web siteniz için açıklama alanıdır sitenizin içeriğinin ne ile ilgili olduğunu arama motorlarına bilgilendirirsiniz .

Meta Tag ( Etiket )

Web siteniz için etiketleme seo çalışmasıdır google aramalarında daha derin ve daha etkili arama sonucunda doğal aramalarda görünürsünüz .

İyi bir makale akıcı dille yazılması lazım ve özgün olması gerekiyor kesinlikle başka sitelerden kopyala yapıştır yani copy+paste olmayacak .

Özgün makale tıpki bir kompozisyon gibi yazılmalıdır giriş , gelişme , sonuç .

Anahtar kelimenizi seo uyumlu makale içinde kalın bold yazı şeklinde belirtmelisiniz .

Yazacağınız özgün makalenin ilgi çekmesi ve okunması için Title başlık alanı çok önemlidir ve ilk okunacak yer başlık olduğu için göze çarpıcı gelmesi gerekiyor .

Özgün seo uyumlu makale sadece yazılardan ibaret olmamalıdır yazınızı resimlerle zenginleştirebilirsiniz bu sayede ziyaretçileriniz ve müşterilerinize daha kaliteli içerik sunmuş olursunuz .

Özgün makale Kullanıcı Deneyimi UX UI ziyaretçiler ve kullanıcıların etkileşim halinde oldukları web siteleri dijital ortam olduğu için hem göze hoş gelmelidir hemde kullanıcı deneyimi açısından kolaylık sağlamalıdır .

Seo uyumlu makale imla kuralları yazı ve resimler dışında yazı fontu seçimindede önemlidir seçeceğiniz yazı fontu ziyaretçiler ve müşterilerinizin gözünü yormaması ve akıcı bir dille yazılması açısından iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatması için özgün olmalıdır .

İşinizi E-Ticarete Taşıyın