SADECE İSTANBUL HİZMET VERİYORUZ
Gürsel Mah Nurtaç Cad No : 90 / B Kağıthane İstanbul
0212 294 52 14
0535 352 50 14
6.YIL
İNFLUENCER FENOMEN ÇALIŞMA ŞARTLARI

amazon türkiye dropshipping

 • Dropshipping Stoksuz E-Ticaret

  Dropshipping Stoksuz E-Ticaret

  " Sadece Dropshipping hizmeti verilir ( kesinlikle tedarikçiler , stok takibi , ürün araştırılmaları yapılmaz ) bu vb herşeyi siz kendiniz araştırıp bulacaksınız "

  Dropshipping Nedir

  Müşteri ürünü senin web sitenden perakende fiyatı ile alır

  Siparişi tedarikçiye yönlendirirsin ve toptan fiyatından alırsın

  Tedarikçi ürünü direkt müşterinin adresine kargolar

  Dropshipping Avantajları

  Dropshipping stoksuz e-ticaret anlamına gelir.

  Genellikle E-Ticaret işlerinde stok ile çalışılır ve satış yapıldıktan sonra stok kontrol edilir bir sonraki satışa kadar ürün stokları tedarik edilir .

  Stoksuz e-ticaret ise tamamen stok olmadan çalışma şeklidir .

  Kullanıcı web sitenizden alış veriş yaptıktan sonra size ulaşan siparişleriniz anlaştığınız tedarikçiye gönderilir ve tedarikçi gelen siparişi direk sizin müşterinize kargo ile ulaştırır işte tam bu esnada Dropshipping stoksuz e-ticaret yapmış olursunuz .

  Dropshipping ile hem yerden hemde zamandan kazanmış olursunuz herhangi bir ürününüz stoklarınızda olmadığı için bu size bir avantaj sağlar .

  Dropshipping yapmak için öncelikle bir tedarikçi ile anlaşmanız lazım sonra gelen siparişleri anlaştığınız tedarikçiye yönlendirmeniz gerekiyor ve son olarak sattığınız ürün hakkında tam teknik donanım detay bilgilerine sahip olmanız lazım satış yapıldıktan sonra olası bir aksaklık halinde ürün değişimi vb yaşanılan sorunları çözmek için .

  Sadece Dropshipping yaparak satışlarınızı arttıramazsınız bunun için SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) ve SEM ( Arama Motoru Pazarlaması ) konularınada hakim olmanız gerekiyor .