SADECE İSTANBUL HİZMET VERİYORUZ
Kurumsal Firmalar : Şahıs - Anonim - Limited
Gürsel Mah Nurtaç Cad No : 90 / B Kağıthane İstanbul
0212 294 52 14
0535 352 50 14
7.YIL
İNFLUENCER FENOMEN ÇALIŞMA ŞARTLARI

kadın girişimciler neler yapabilir

 • Kadın Girişimciler

  Kadın Girişimciler

  Girişimci Kadınlara Teknolojik Çözümler

  Arıkum Ajans olarak kadınların yaşamın her alanında varlığını çok önemsiyoruz.

  Kadın yaşama ne kadar çok dokunursa özellikle de ekonomik faaliyetlere katılımı ne kadar artarsa yaşam da ekonomimiz de o kadar güçleniyor ve zenginleşiyor .

  Müşterilerine internetten ulaşmak isteyen büyük markalara küçük ve orta ölçekli işletmelere Arıkum Ajans teknoloji gücümüzü katarak dijital dönüşümlerini daha hızlı ve etkili biçimde gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

  Girişimci kadınlara teknolojik çözümler ile e-ticarette büyümek isteyen işlerini yeni kuran kadınlara teknoloji ve pazarlama konularında hizmet veriyoruz .

  Yeni teknolojiler perakendede büyük değişimlere neden oluyor.

  Hedefleri doğrultusunda cesur ve kararlı adımlarla yürüyen girişimci kadınların her zaman yanındayız.

  Kadın Girişimciler E-Ticaret Pazaryerlerinde

  Arıkum Ajans olarak n11 / Hepsiburada / GittiGidiyor / Trendyol / Amazon / Amazon Türkiye / Trendyol

  E-ticaret pazar yerlerinde perakende sektörünün dijitalleşmesinde kaldıraç rolü üstleniyor ve girişimciliği teşvik eden yeni modeller oluşturmaya devam ediyor.

  Girişimci kadınlara teknolojik  çözümler ile bir girişim fikri olan ya da girişimini e-ticarete taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen kadınlara teknolojik  çözümler sağlayarak  işlerini kurmalarına ve büyütmelerine destek oluyoruz.

  Ürünlerini e-ticaret pazar yerlerinde tüketicilere ulaştıran girişimci kadınlar kendilerine sunulan hizmetler ile güçleniyor güçlendikçe de ekonomiye güç katıyor.

  Girişimci kadınlar bu hizmetler ile iş fikirlerini hayata geçirme mevcut işlerini e-ticarete taşıyarak büyütme ve geliştirme olanağına sahip oluyor.

  Girişimci Kadınlara Sunulan Hizmetler

  Mevcut işini e-ticarete taşımak ve büyütmek isteyen girişimci kadınlar da ücretsiz mağaza açma düşük oranlı komisyon kargo desteği gibi imkanlar ile maliyetlerini düşürürken kampanya  pazarlama ve iletişim destekleri ile işlerini büyütme fırsatı yakalıyor gücüne güç katıyor.

  Hayal kurmaktan vazgeçmeyen emin adımlarla hedeflerinin peşinde koşan girişimci kadınlar hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerini güçlendiriyor.

  Girişimci kadınların ürünlerini satın alan müşteriler girişimci kadın markalarının büyümesine doğrudan katkı sağlıyor.

  Tüm girişimci kadınlara başarılar diliyoruz .